800 800 284
Centrální kancelář:
Washingtonova 1567/25,
Praha 1 – Nové Město

Naši partneři

Česky
Pojišťovna VZP

Pojišťovna vzp je největší a neznámější společností na území české republiky, která poskytuje službu komerčního zdravotního pojištění. Historie společnosti začala v roce 2004, kdy byla založena akciová společnost pojišťovna vzp se základním kapitálem ve výši 60 mil. Kč.

Maxima

Maxima je pojišťovna, která započala svou činnost v roce 1994. Hlavním zaměřením činnosti pojišťovny maxima je pojištění občanů a nemovitostí. Společnost se také specializuje na pojištění dopravních prostředků a finančních rizik, nedávno se objevil další důležitý produkt, který se stále vylepšuje v závislosti na změnách politiky státu, a tím je pojištění cizinců.

česká podnikatelská pojišťovna (čPP)

česká podnikatelská pojišťovna je společnost, založená v roce 1995. od roku 2005 má společnost nového majitele, akciovou společnost kooperativa pojišťovna, která patří do jedné z největších mezinárodních skupin na území střední a Východní Evropy – rakouské korporace Vienna Insurance Group.

AXA

AXA – nová pojišťovna, která se na trhu české republiky objevila v roce 2008. Jako mnohé jiné zahraniční společnosti, je axa členem velké finanční skupiny.

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna a.S. Je mladá společnost na trhu pojišťovnických služeb v české republice. Společnost byla založena v roce 2006, allianz pojišťovna a.S. Je členem skupiny Allianz SE, která je lídrem na trhu pojišťovnických služeb v německu a také je zastoupená v 70 zemích po celém světě.

Máte zájem o:
Kontakt na Vas
Zavřít